اتوبار و باربری الهیه – فرشته , اتوبار الهیه | ۲۲۷۲۶۶۷۰ – ۲۲۷۲۷۱۸۵

باربری و اتوبار در الهیه , اتوبار الهیه , باربری الهیه , هزینه باربری در الهیه , باربری ارزان در الهیه و فرشته , قیمت باربری در الهیه : در سالهای دوردرمنطقه الهیه می توانستیم تعداد بسیار زیادی باغ در اطراف این منطقه مشاهده کنیم . کلیه ی این باغ های که در منطقه ی الهبه قرار داشتند تحت مالکیت فردی به نام فخرالدوله قرار داشته است . بعد از گذشت زمانی شخصی به نام میرزا جعفر حکیم الهی در ازای پرداخت پول تمامی این زمین ها به او واگذار شد . که نام الهیه از نام خانوادگی حکیم الهی نشات می گیرد . در دوران احمد شاه مقداری از ازمین های الهیه بوسیله ی دولت حال آن زمان به کارمندان عدلیه و امانیه واگذار می شود . بخش اعظمی از این زمین ها هم توسط خود حکیم الهی فروخته شد .


شماره های تماس آربی بار در الهیه :

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹

باربری الهیه


امروزه این واگذاری ها و دست به دست شدن های زمین های الهیه باعث رونق و ابادانی این منطقه گردد , بطوریکه امروزه منطقه ی الهیه را یکی از مناطق مدرن و پیشرفته استان تهران می شناسیم . منطقه ی الهی بافت های نامنظمی از لحاظ شهرسازی دارد . داشتن محله های کم عرض و طولامی باعث شده تردد در این مناطق به سختی صورت بگیرد . درون همین محله ها که بصورت نامنظم و سلیقی شکل گرفته اند واحد های مسکونی بسیار بلند و برج های زیادی تاسیس شده است . رفت و آمد در محله های الهیه بسیار کم تردد است . با این حال بیشتر افرادی که در این منطقه ساکن می باشند جزء افراد متمول و یا افرادی که وضعیت مالی مناسبی داشته و در رفاه زندگی می کنند , هستند .

منطقه ی الهیه به علت اینکه از آب و هوای مناسب و مساعد برخوردار می باشد , سفارت های زیادی از کشورهای مختلف این منطقه را برای اقامت خود انتخاب کرده اند . در ادامه برای نمونه به کشورهایی که گزینه ی قرار دادن سفارت منطقه ی الهیه بود را نام می بریم . آلمان – ترکیه و روسیه و غیره کشورهایی هستند که سفارت آنها در منطقه الهیه قرار گرفته و بالطبع با وجود این سفارتخانه ها و ساکن شدن دیپلمات ها و کارمندان این کشور در منطقه ی الهیه – این منطقه از امنیت بالایی برخوردار است .

یکی از خیابان هایی که در منطقه الهیه قرار دارد , خیابان فرشته می باشد . امروزه خیابان فرشته جزء گران قیمت ترین خیابان های کشورمان محسوب می شود . با جند دقیقه قدم زدن می توان اتومبیل های گران قیمت و میلیاردی را در خیابان پر رونق فرشته مشاهده کرد . در این خیابان یک مرکز خرید معروف و مشهوری به نام سام سنتر وجود دارد .

منطقه ی الهیه به کدام نقاط کلان شهر تهران دسترسی دارد ؟

  1. قسمت شمالی منطقه ی الهیه متصل می شود به تجریش و شمیران
  2. قسمت جنوبی منطقه ی الهیه به اتوبان صدر وصل می شود , هرچند به تونل نیایش هم منتهی می شود .
  3. قسمت شرق منطقه ی الهیه به خیابان شریعتی دسترسی دارد .
  4. قسمت غری منطقه ی الهیه به خیابان ولی عصر منتهی می شود .

به منظور رفاه حال همشریان , از میدان تجریش , وسایل نقلیه اعم از تاکسی و اتوبوس به مقصد الهیه , آماده سرویس دهی می باشند . از نزدیک ترین استگاه های مترو به منطقه ی الهیه می توان به اطراف تجریش و قیطریه اشاره کرد . خوشبختانه برای منطقه ی الهیه هیچ محدوده ی ترافیکی در نظر گرفته نشده است .

در منطقه الهیه یک مجتمع تجاری فوق مدرن وجود دارد که بیشتر افرادی که در محدوده ی این مجتمع ساکن می باشند , اوقات فراغت خود را در این مرکز تجاری و خرید پیشرفته و فوق مدرن به اتمام می رسانند . گفتنی است با توجه به اینکه در این مجتمع بیشتر از کالاهای با برند های معتبر و لوکس وجود دارد ,خرید کردن از این مجتمع پر هزینه خواهد بود .

اتوبار و باربری الهیه

یکی از موارد مهمی که شما باید در زمان اسباب کشی منزل تان به آن دقت داشته باشید ، نحوه ی بسته بندی کردن وسایل است. شاید فکر کنید که اینکار ساده است و نیازی نیست به فکر چگونگی بسته بندی باشیم ولی ذکر این نکته لازم است که بدانید هر گونه بسته بندی غیراصولی می تواند منجر به ایجاد خسارت برای شما شود.
پیش از هر چیزی باید باربری را انتخاب کنید که سریع و مورد اطمینان و با سابقه درخشان باشد تا بتوانید از بروز میزان زیادی از خسارت ها جلوگیری کنید. پس از آن به بسته بندی وسایل خود دقت نمایید.

ابزارهای برای بسته بندی

کارتون های مختلف برای بسته بندی را که همه شما قطعا می شناسید و می دانید برای هر وسایل می توانید از کارتون مخصوص استفاده کنید تا هیچ مشکلی برای وسیله ی شما پیش نیاید.
چسب یکی از اقلام ضروری در زمان بسته بندی به شمار می رود. شما باید از چسب های استفاده کنید که قدرت و چسبندگی کافی برای چسباندن درب کارتون ها داشته باشند. این خیلی تصویر بدی است که در حین جابه جایی به دلیل عدم چسب روی کارتون آن ها باز شوند و اگر از وسایل شیشه ی باشند بشکنند. بهتر است از چسب های پهن و قوی استفاده کنید و روی هر کارتون مشخصات مورد نظر وسایل را به وسیله ی یک ماژیک بنویسید.
در صورتی که تمایلی به استفاده از ماژیک ندارید می توانید برچسب های بزرگ را بکار بگیرید تا اگر در آینده باز هم به آنها برای اسباب کشی نیاز داشتید از آن ها استفاده کنید.
ساک حمل رختخواب نیز وجود داشته است و برای افرادی مناسب است که نمی خواهند رخت خوابشان از حالت استاندارد خارج گردد.

عایق های ضربه گیر

بهتر است بدانید حتی اگر بهترین شرایط وجود داشته باشد و راه پله های شما نیز پهن باشد ولی باز هم این امکان وجود دارد که وسایل شما دچار آسیب شود پس وجود عایق های ضربه گیر می تواند بسیار به شما کمک کند و برای وسایلی چون یخچال، گاز و… می توانید از عایق های ضربه گیر استفاده نمایید.
برای وسایل شکستگی خود و همچنین تابلوها مقداری زیادی روزنامه و پوشال تهیه نمایید و هر کدام از آن ها درون پوشالها و روزنامه ها به خوبی بپوشانید که جای هیچ آسیب یا خراشی به آن ها وجود نداشته باشد اینگونه مطمئن هستید که پس از رسیدن به مقصد با باز کردن روزنامه ها و پوشال ها ، تابلوها و وسایل شکستگی تان هیچ آسیبی ندیده اند. می توانیم بگوییم وسایل برقی زیادی نیز جز این دسته به شمار می رود .
عایق های ضربه گیر شامل موارد مختلفی می باشند مثل پوشالها و روزنامه ها(برای وسایل شکستگی و تابلوها و….) ، پوشش های پلی اتیلن، فوم ها و نایلونهای ضربه گیر ، نایلونهای حباب دار.
توصیه ما به شما این است پیش از اینکه بخواهید هر وسیله ی را بسته بندی کنید ابتدا آن را پاک نمایید و بشویید و البته اینکار برای اقلام این چنینی باید مجدد در مقصد نیز صورت بگیرد مثل لیوانها، کریستالها، آینه ها و….

چه مراکز درمانی در منطقه ی الهیه وجود دارند ؟

سالها پیش یک خانومی که به نام اختر الملوک سهرابی بود به منظور کمک و درمان به بیماران به سازمان هلال احمر , بیمارستان اختر را به طور رایگان واگذار کرد . با این حال بیمارستان اختر را در سال ۱۳۹۲ مورد بازسازی قرار دادند .

شرکت اربی بار تهران به دلیل سوابق درخشانی که دارد امروزه به یکی از شرکت های اتوباربری های مورد اعتماد شهروندان قرار گرفته است , این شرکت با توجه به اینکه از افراد باتجربه و حرفه ای و کمک گرفتن از آنها در تیم باربری خود و همچنین با استفاده کردن از مرغوب ترین کارتن و جعبه ها جهت بسته بندی لوازم و اثاثیه ی منزل و شرکت ها و انتقال آنها از مکانی به مکان دیگر , تاکنون بهترین خدمات را به شهروندان تهرانی ارائه داده است .

شرکت اربی بار تهران اماده ی ارائه ی خدمت به شما عزیزانی که در هر نقطه ی منطقه ی الهیه ساکن هستید می باشد . منشور کاری تیم باربری آربی بار بر پایه ی ارائه کیفیت برتر در سریع ترین زمان ممکن با هزینه ی پایین تدوین گردیده است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *