اتوبار و باربری بلوار فردوس توسط آربی بار

باربری بلوار فردوس توسط آربی بار

اتوبار و  بلوار فردوس توسط آربی بار : بلوار فردوس که در غرب تهران قرار دارد جزء محله های قدیمی کلان شهر تهران است که از قدمت بالایی برخوردار می باشد . در روزهای نخست شکل گیری در این بلوار خانه هایی ویلایی بیشتر ساخته می شدند که به تدریج و با گسترش یافتن این بلوار سازه های ویلایی این بلوار جای خود را به سازه های آپارتمانی با متراژ کم دادند .

شماره های تماس آربی بار در بلوار فردوس:

شعبه شرق تهران  ۷۷۵۹۱۵۸۹

شعبه شمال تهران ۲۲۹۲۲۵۶۷

شعبه مرکزتهران  ۸۸۵۶۱۰۹۷

شعبه غرب تهران ۴۴۶۱۵۶۶۴

شعبه جنوب تهران ۶۶۸۴۹۵۲۴

انتقادات وپیشنهادت ۰۹۱۲۸۰۰۶۳۲۱

این منطقه که زیر مجموعه باربری منطقه ۵ تهران توسط آربی بار می باشد , بیشتر ساکنین بلوار فرودس از کارکنان هواپیمایی و نیروهای زمینی و هوایی جمهوری اسلامی ایران و دیگر نهادهای امنیتی شکل گرفته است . بعد از پیروزی انقلاب اسلامی , پس از آنکه طرح هایی در نظظر گرفته شد ,قسمتی از زمین های بلوار فردوس به قشرهای نظامی – امنیتی اختصاص یافت . در این منطقه آلودگی های صوتی که شکل می گیرد بسیار زیاد می باشد

باربری بلوار فردوس توسط آربی بار

در امر اتوبار و باربری بلوار فردوس را می توان از نقاط پر تردد و شلوغ تهران نامید . زوج های جوانی که به تازگی زیز یک سقق رفته اند بیشتر ساکن این منطقه می باشند . همچنین با توجه به اینکه قبلا هم اشاره کردیم از ساکنان قدیمی ایم منطقه می توان به پرسنل نیروهای هوایی و زمینی اشاره کرد که امروزه بیشتر آنها در دوران بازنشتگی می باشند , با این حال بخشی از ساکنین قدیمی این منطقه بازاری می باشند . در کل می توان گفت که سطح مالی ساکنین بلوار فروس متوسط رو به بالا می باشد .

مواردی مربوط به اتوبار بلوار فردوس

• این منطقه فاقد ایستگاه پمپ بنزین می باشد . نزدیک ترین پمپ بنزین با این منطقه ایستگاه پمپ بنزین کاشانی می باشد .
• منطقه ی بلوار فردوس هیچ محدوده ی ترافیکی ندارد .
• وسایل نقلیه عمومی همچون اتوبوس و تاکسی از مبداء خود یعنی صادقیه صورت می گیرد , نزدیک ترین مترو به این منطقه ایستگاه مترو صادقیه می باشد .

منطقه ی بلوار فردوس به کدام نقاط دسترسی دارد ؟

۱- از قسمت شمالی این منطقه منتهی می شود آیت الله کاشانی و بزرگراه حکیم .
۲- از قسمت شرقی این منطقه به بزرگراه جناح می رسد .
۳- از قسمت جنوبی بلوار فردوس به بزرگراه کرج متصل می شود .
۴- از قسمت غربی این منطقه به بلوار الهام دسترسی دارد .

در منطقه ی بلوار فردوس امکانات خوبی به منظور سپری کردن اوقات فراغت وجود دارد . این بلوار یکی از پر تردد ترین و رفت و آمد ترین مناطق اطراف می باشد , بطوریکه شب های این بلوار هم شلوغ می باشد . در این منطقه رستوران های زیادی را می توان مشاهده کرد که بیشتر افراد به منظور پر کردن اوقات فراغت خود به این رستوران ها می روند . افرادی که مایل به شب زنده داری می باشند با این منطقه کاملا اشناهستند .

در کل بلوار فردوس از عدم نداشتن مراکز خرید بزرگ , کنم و بیش در تنگنا قرار دارد و در این زمینه کمبودهایی هم احساس می شود . با این حال فروشگاه های زیادی در محله ی بلوار فردوس دایر هستند تا نیازهای مایحتاج ساکنین این منطقه را تامین کنند .

محله های بلوار فردوس

منطقه ی بلوار فردوس از لحاظ پارک و فضای سبز غنی می باشد بطوریکه زیبایی و پوشش های گیاهی این پارک ها دیدنی می باشند . این پارک و فضای سبزها عبارتند از :
• باغ مریم
• بوستان اقاقیا
• بوستان پرنیان
• بوستان الهام
• باغ باصفا
منطقه ی بلوازر فردوس از نظر تعداد مدرسه هایی که در این منطقه می باشد خود کفا شناخته می شود بطوریکه برای این منطقه ۴۷مدرسه در نظر گرفته شده است که شامل ,مقطع ابتدایی , ۷ مدرسه ی پسرانه – ۶ مدرسه دخترانه /. مقطع راهنمایی ۹ مدرسه پسرانه -۵ مدرسه ی دخترانه / مقطع دبیرستان ۱۵ مدرسه پسرانه و ۵ مدرسه دخترانه می باشید . ساکنین این منطقه می توانند بدون هیچ دغدغه فرزندان دلبند خود را جهت تحصیل در هر مقطعی به این مدارس بسپارند .

آربی بار تهران

شرکت باربری آربی بار اعلام می کند شهروندانی که در هر نقطه ی بلوار فردوس که ساکن می باشند . به منطور انتقال – جا به جایی – اسباب کشی و حمل بار , با شرکت آربی بار تماس حاصل فرموده تا از خدمات و مزایای شرکت آربی بار برخوردار گردند . همکاران شرکت اربی بار اماده ی ارائه خدمت به طور شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل به شهروندان محترم می باشند . اتوبار آربی بار با استفاده از افراد و کارگران متخصص و حرفه ای و همچنین با استفاده کردن از مرغوب ترین کارتن ها و جعبه جهت بسته بندی وسایل و کالاهای شما و همچنین انتقال و جا به جایی آنها , تو.انسته تا کنون خدمات نوین و ارزنده ای برای شهروندان تهرانی ارائه کند . سوابق درخشان این شرکت در زمینه ی انتقال و جا به جایی بار زبانزد بیشتر همشهریان می باشد .
به منظور حمل کالاهای خود و همچنین در اسباب کشی های خود , شرکت آربی بار تهران را به خاطر بسپارید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *