باربری شهرک غرب | اتوبار شهرک غرب ۲۲۹۲۲۵۶۷

باربری شهرک غرب , اتوبار آربی بار شعبه شهرک غرب , باربری و اتوبار ارزان قیمت در شهرک غرب , قیمت و هزینه باربری در شهرک غرب  : در گذشته های دور یک روستای مسیحی نشینی وجود داشت . خوردین , نام این روستای مسیحی نشین بود . تعداد این روستا در حدود ۸۵ نفر می شد . این روستا به علت اینکه دارای آب و هوای بسیارمناسب و ایده الی بود , در سال ۱۳۴۰ هجری شمسی طبق تصمیمی که مسئولین امر آن زمان گرفتند تصمیم بر این شد که این روستا به یک شهرک مدرن و پیشرفته توسط متخصصان آمریکایی تبدیل گردد .


شماره های تماس آربی بار شعبه شهرک غرب :

شعبه شرق تهران  77591589

شعبه شمال تهران ۲۲۹۲۲۵۶۷

شعبه مرکزتهران  88561097

شعبه غرب تهران ۴۴۶۱۵۶۶۴

شعبه جنوب تهران ۶۶۸۴۹۵۲۴

انتقادات وپیشنهادت ۰۹۱۲۸۰۰۶۳۲۱

باربری و اتوبار شهرک غرب


بهترین باربری در شهرک غرب : باربری و اتوبار آربی بار

متخصصین آمریکایی در آن دوران فعالیت خود را جهت ساخت شهرکی بسیارمدرن و فوق پیشرفته در این منطقه شروع کردند که امروزه هم ویلاهایی که از ان زمان باقی مانده است گواه همین مساله است . از نظرسطوح فرهنگی هیچ تفاوتی بین نقاط این منطقه وجود ندارد . با این حال یکی از آرامترین نقاط منطقه ی شهرک غرب فاز یک آن می باشد که به نسبت دیگر فازهای این منطقه از ارامش و سکوت منحصربفردی برخوردار می باشد و مکان ایده آلی برای یک زندگی بدون حاشیه و دور از هیاهو می باشد . این نقطه ی شهرک غرب جوری طراحی گردیده است که براحتی اتوبان های تهران در دسترس بوده و به راحتی میتوان به هرنقطه ی تهران که تمایل داشته باشید بدون دغدغه راهی شوید . بدین منظور افراد سرشناس بسیاری در این منطقه سکونت دارند .

منطقه ی شهرک غرب به چه نکات تهران دسترسی دارد ؟

۱- از قسمت شمالی این شهرک , به بلوار دریا و همچنین به اتوبان نیایش منتهی می شود .
۲- از فسمت جنوبی این شهرک به اتوبان حکیم دسترسی دارد .
۳- از قسمت غرب این شهرک به خیابان همیلا در پونک متصل می شود .
۴- از قسمت شرق این شهرک به اتوبان چمران می رسد .
در منطقه ی شهرک غرب , دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی بسیار اسان است . تاکسی ها اتوبوس ها از مبداء میدان صنعت شروع به حرکت کرده و به بیشتر نقاط شهر تهران سرویس دهی دارند . تمامی این ها عاملی می باشد که هرفردی به منظور عزینت با وسیله های نقلیه دچار دردسر نشده و به آسانی از هرنقطه ای بدون مشکل جا به جا شود .

باربری شهرک غرب

در این شهرک دو استگاه مترو جدیدا راه اندازی شده است که یکی از این ایستگاه ها در بلوار دادمان قرار دارد و دیگری در میدان صنعت تاسیس گردیده است . در منطقه ی شهرک غرب به دلیل رفت و آمد های زیاد بویژه عصر ها که تردد در این منطقه بیش از حد می باشد , ترافیک سنگینی در این منطقه برقرار می گردد که در این مواقع یک جای پارک برای اتومبیل سواری به هیچ وجه پیدا نمی شود . با این حال برای این منطقه هیچ محدوده ی ترافیکی در نظر گرفته نشده است .

در این منطقه یک پمپ بنزین وجود دارد که در بلوار دادمان قرار گرفته و می توانید کارهای سوختگیری وسایل نقلیه ی خود را در این پمپ بنزین انجام دهید . در منطقه ی شهرک غرب بهترین مراکز خرید وجود دارند که جمعیت بسیار زیادی در طول روز به منظور خرین مایحتاج روزانه ی خود به این مراکز خرید مراجعه می کنند . با این حال این مراکز محل گشت زنی و سپری کردن اوقات فراغت بسیاری ها شده است .

برخی از مراکز خرید منطقه ی شهرک غرب عبارتند از :

  • مرکز تجاری – تفریحی اریکه ی ایرانیان که مابین سعادت آباد و شهرک غرب قرار گرفته است .
  • ارم
  • ایران زمین
  • گلستان
  • میلاد نور

مراکز درمانی بسیاری اعم از کوچک و بزرگ در شهرک غرب وجود دارند . با این حال این شهرک دارای ۳ بیمارستان مجهز و مدرن دارد به نام های بیمارستان بهمن – بیمارستان لاله – بیمارستان آتیه .

باربری و اتوبار شهرک غرب دارای تعداد مناسب مراکز آموزشی و مدرسه می باشد که برای مقطع ابتدایی ۷ مدرسه س پسرانه – ۱۴ مدرسه ی دخترانه / برای مقطع راهنمایی ۱۸ مدرسه ی پسرانه – ۱۲ مدرسه ی دخترانه / برای تحصیل مقاطع دبیرستان ۱۴ مدرسه ی پسرانه – ۱۲ مدرسه ی دخترانه در نظر گرفته شده است .

شرکت آربی بار تهران آماده ی ارائه ی خدمت به منظور انتقال و جا به جایی کالاهای شما در هرنقطه ی شهرک غرب که ساکن هستید می باشد . سرویس دهی شرکت آربی بار به طور شبانه روزی بوده و ضمنا در ایام تعطیل هم شرکت آربی بار آماده ی هرگونه خدمت رسانی به ساکنین شهرک غرب و اطراف آن می باشد .

شرکت باربری آربی بار با استفاده کردن از مرغوب ترین جعبه و کارتن ها به منظور بسته بندی لوازم منزل و دیگر کالاهای شما و انتقال و جا به جایی آنها و همچنین با استفاده و کمک گرفتن از افراد و کارگران حرفه ای و با تجربه در این زمینه , تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندانی که قصد انتقال کالا و اسباب کشی داشته اند را ارائه کرده است .

جهت جا به جایی و انتقال بار و کالهای خود , باربری و اتوبار شهرک غرب آربی بار را به خاطر داشته باشید

فعالیت‌های زیر بخشی از خدمات باربری و اسباب کشی ما در اتوبار آربی بار تهران شعبه باربری شهرک غرب است:
بسته بندی تخصصی با کارگران آقا و خانم
حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری .
استفاده از ماشین‌های حمل بار لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روش‌های نوین در بسته بندی.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *