اتوبار و باربری پونک , اتوبار پونک | ۲۲۷۲۶۶۷۰ – ۲۲۷۲۷۱۸۵

باربری در پونک , اتوبار و باربری پونک , بهترین باربری در پونک , هزینه باربری و قیمت اتوبار در پونک , شماره تماس باربری پونک جهت اسباب کشی منزل و ادارات : به علت اینکه در منطقه ی پونک , به مقدار زیادی پونک وجود داشت نام این منطقه را پونک نام نهادند . شهروندان برای تهیه ی پونه مورد نظر به این منطقه مراجعه می کردند . هرچند امروزه همه ی ما می دانیم در این منطقه دیگر پونکی باقی نمانده است .


شماره های تماس آربی بار در پونک :

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹

باربری پونک


انتخاب بهترین باربری در تهران: باربری , اتوبار

نخستین ساکنان منطق ی پونک را مهاجرین از استان های خراسان می دانند . این افراد به منظور انجام دادن کارهای کشاورزی و باغبانی به شهر تهران و بخصوص به منطقه ی پونک نقل مکان دادند . وبا گذشت زمان در این منطقه ماندگار و ساکن شدند . به تدریج کارمندان نهادهای دولتی این منطقه را برای اسکان شدن خانواده ی خود انتخاب کردند . با این حال امروزه در منطقه ی پونک از قشرهای زیادی از جامعه ساکن می باشند .

در اطراف پونک , بیشتر ساختمان ها و نهادهای اداری قرار گرفتند . در این منطقه ترافیک سنگینی وجود نداشته و کوچه ها و محله های آرامی را در این منطقه شاهد هستیم . با وجود قرار گرفتن مرکز خرید و فروشگاه شهروند در پونک , ساکنین این منطقه کوچکترین دغدغه ای برای تامین مایحتاج زندگی خود ندارند و برای تامین هریک از انها به این فروشگاه بزرگ مراجعه می کنند . در این منطقه آب و هوای مناسب و ایده الی و کوهپایه ای وجود دارد . در منطقه ی پونک ساختمان ها و آپارتمان ها بر اساس قوانین شهرسازی نوین تاسیس شده است . این منطقه جزء مناطق جدید التاسیس شهر تهران می باشد .

منطقه ی پونک به کدام نقاط تهران دسترسی دارد ؟

  • از قسمت شمال این منطقه به رشته کوه های البرز وصل شده است .
  • از قسمت جنوب این منطقه , به اتوبان حکیم منتهی می شود .
  • از قسمت شرق این منطقه به اتوبان ستاری دسترسی دارد .
  • از قسمت غربی این منطقه به بزرگراه اشرفی اصفهانی متصل می شود .

خدمات وسایل نقلیه همچون تاکسی ها و اتوبوس ها به مقصد منطقه ی پونک , از مبداء ترمینال آزادی ارائه سرویس می دهد . با این حال ساکنین این محله به مترو دسترسی ندارند . این منطقه دارای دو ایستگاه پمپ بنزین در همجواری خود می باشد . یکی از این استگاه های پمپ بنزین در ایرانپارس قرار گرفته و استگاه پمپ بنزین دیگر در خیابن سردار واقع شده است .

اتوبار و باربری پونک

اتوبار و باربری پونک

در منطقه ی پونک و در قسمت شرقی آن , یک پارک وجود دارد به نام نهج البلاغه , مساحت این پارک بیش از حد تصور است . این پارک در همه ی ساعات روز بویژه عصر ها شلوغ و پر رفت و آمد می باشد . ساکنین این منطقه معولا به منظور سپری کردو اوقات فراغات خود به این پارک مراجعه می کنند .

مراکز خرید مهم منطقه ی پونک عبارتند از :

  1. مرکز خرید تیراژه که در نبش خیابان اشرفی اصفهانی قرار گرفته است .
  2. مرکز خرید بوستان در میدان پونک واقع شده است .

همچنین به منظور ارائه خدمات پزشکی یک مرکز شبانه روزی وجود دارد . نام این درمانگاه که به طور ۲۴ ساعت ارائه ی سرویس می کند درمانگاه شبانه روزی پیامبر می باشد . این مرکز درمانی در نبش بلوار اشرفی اصفهانی واقع شده است . منطقه ی پونک دارای تعداد مدرسه مناسبی می باشد . این منطقه برای دوره های ابتدایی دارای ۱۰ مدرسه که ۵ مدرسه پسرانه و ۵ مدرسه دیگر متخص دختران مقطع ابتدایی می باشد . همچنین در دوره های راهنمایی ۳ مدرسه پسرانه و ۳ مدرسه دخترانه , در مقطع دبیرستان ۵ مدرسه س پسرانه و ۴ مدرسه دخترانه دایر می باشد .

اتوبار و باربری پونک

برخی از افراد همیشه فکر می کنند که باید ماه ها زمان را برای بسته بندی وسایل و جابه جایی اختصاص دهند. درست است که این کار زمان زیادی را می طلبد ولی شما می توانید با بکار گیری ترفندها و تکنیک های در کمتر از یک ماه این کار را انجام بدهید اما به میزان تمرین و تجربه تان بستگی داشته است.

۱) اصلا از اسباب کشی منزل تان نترسید و استرسی نداشته باشید

اگر شما برای اسباب کشی منزل در پونک  استرس داشته باشید اصلا موفق نمی شوید و مطمئن باشید کارهایتان به درستی پیش نخواهد رفت. یک نفس عمیق بکشید و به سراغ انجام کارهایتان بروید.
برای اتوبار و باربری پونک یک لیست تهیه کنید و هر چیزی که در فرایند بسته بندی به آن نیاز دارید مثل چسب،جعبه و… را درون لیست بنویسید.وقتی شما بتوانید این لیست را به صورت کامل بنویسید قطعا در فرایند بسته بندی با سرعت بیشتری پیش خواهید رفت و همچنین شما می توانید ذهن خودتان را بهتر مدیریت نمایید و دقیقا بدانید که به دنبال چه چیزی هستید و راحت تر کارهایتان انجام بدهید.

۲) در اسباب کشی وسایلتان را پاک سازی نمایید

پس از اینکه فهرستی از وسایل و لوازم مورد نیازتان تهیه کنید حالا باید پاکسازی لوازم و وسایل خود را انجام بدهید. پیش از اینکه بخواهید بسته بندی را انجام بدهید باید از شر تمام وسایل اضافی تان رها شوید. یک کیسه زباله بردارید و درتمام خانه تان بچرخید و هر وسیله ی که لازم ندارید را دور بریزید. اسباب بازی های شکسته، چراغ قوه های خراب و… که بدردتان نمی خورد را درون کیسه زباله بخیسانید.

۳) ظرف های شکستنی را در جابه جایی منزلتان دسته بندی نمایید

بهتر است کار بسته بندی ظروف خود را از شکستنی های آشپزخانه شروع کنید چون به آن ها نیاز بیشتری داشته اید و با احتیاط کامل اینکار را انجام بدهید. با اینکار شما می توانید نظم دهی بهتری به کارتان بدهید و همچنین موجب شکسته نشدن آنها نشوید.
برای اینکه به جعبه های ظروف خسارتی وارد نشود می توانید درون آنها از حوله های بزرگ استفاده کنید و کناره های کارتن و کف آن از حوله استفاده نمایید.
بهترین کار این است که شما روی جعبه ها یادداشتی از محتویات کارتن و ظروف بگذارید تا در زمان جابه جایی بتوانید راحت تر وسایل خود را بچینید.

۴) در زمان اسباب کشی بهتر است کمد لباس هایتان را خالی نکنید

در زمان اسباب کشی بهتر است کمد لباس های خودتان را خالی نکنید تا از چین و چروک شدن لباس جلوگیری نمایید. یا اینکه کشوها را از کمد جدا کنید و سپس روی آن را بپوشانید. با اینکار هم نیازی نیست پس از مستقر شدن در محیط جدید ،لباسهایتان را بچینید و همچنین از سنگینی کمد لباس نیز پیشگیری کرده اید.
۵) در زمان اسباب کشی برای اشیاء قیمتی توجه خاصی را بگذارید
بهترین کار این است که شما پیش از اسباب کشی وسایلی که قیمتی هستند را به یک فرد مورد اعتماد مثل خانواده یا دوست بدهید. بسته بندی جواهرات و اشیاء عتیقه بسیار مهم است و اصلا نباید آن ها را به همراه دیگر وسایل در کامیون حمل اثاثیه قرار بدهید.

شرکت اتوبار اربی بار آماده ی ارائه ی هرگونه خدمات به منظور انتقال و حمل کالاها و وسایل خانگی و اداری شمه عزیزان در هر نقطه ی پونک که هستید می باشد . شرکت آربی بار با استفاده از مرغوب ترین کارتن و جعبه ها در جهت بسته بندی کالاهای شما و همچنین با کمک گرفتن و استفاده از کارگران متخصص و حرفه ای , تاکنون بهترین خدمات را برای کسانی که قصد اسباب کشی و یا انتقال کالا داشته اند , ارائه کرده است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی انتقال وسایل و کالاها و همچنین خدماتی که شرکت آربی بار ارائه می دهد با همکاران ما در این شرکت تماس حاصل فرمایید . شرکت اربی بار سوابق بسیار روشنی در رابطه با انتقال کالا و اسباب کشی های شهروندان بدست آورده است . اعتماد بسیاری از مشتریان گواه همین امر است .
به منظور انتقال کالاها و اسباب کشی های خود , شرکت اربی بار تهران را به خاطر بسپارید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *