Select Page

اتوبار و باربری منطقه 10 تهران

اتوبار و باربری منطقه 10 تهران : منطقه ده تهران یکی از قدیمی ترین مناطق شهر تهران است .  از ویژگی های بارز این منطقه می توان تراکم بالای جمعیت را نام برد  . که منازل ، ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی زیادی در این منطقه از شهر تهران وجود دارند.به علت نزدیک بودن به فرودگاه امام در جنوب و فرودگاه مهرآباد درغرب به باربری و اتوبار  در این منطقه بیشتر از مناطق دیگر نیاز است .  از این رو آربی بار تصمیم بر این داشته تا خدمات باربری و اتوبار خود را در منطقه 10 تهران به صورت کاملا تخصصی و بارعایت تمام نکات باربری و ایمنی در سریع ترین زمان ممکن ارائه دهد.

 

باربری منطقه 10

اتوبار منطقه 10 تهران

اتوبار منطقه ده تهران – آربی بار با استفاد از ماشین های باربری مختلف خود سعی در ارائه بهترین و سریعترین خدمات را دارد.

باربری منطقه 10 تهران

باربری منطقه 10 تهران شامل بخش هایی مانند :باربری بریانک , جی – شبیری , جیحون , دامپزشکی , رودکی – سرسبیل , زنجان , سلیمانی – تیموری , قزوین , کارون , کمیل , مالک اشتر , نواب صفوی , قصرالدشت , هاشمی و … می باشد. باربری آربی بار در تمامی نقاط منطقه 10 به صورت تخصصی خدمات اتوبار و باربری را ارائه می دهد.

اتوبار و باربری ارزان منطقه 10

هزینه های بالای باربری و جابجایی اثاثیه منازل و ادارات همیشه باعث ایجاد نارضایتی بین مشتریان شده است ، از این رو آربی بار تصمیم به کاهش هزینه های باربری و حمل اثاثیه با استفاده از نیروی کاری فنی حرفه ای و متعد کرده است ، تا در سریعترین زمان ممکن ، به صورت ایمنی تمامی کار های مربوط به باربری و بسته بندی لوازم را انجام دهد.

حمل اثاثیه منزل در منطقه 10 تهران

فعالیت اصلی آربی بار در منطقه 10 تهران ، حمل و جابجایی اثاثیه منزل می باشد ، حمل اثاثیه منزل ، ابتدا از بسته بندی لوازم منزل شروع شده و این کار مستلزم دقت بالای کارکنان در مجموعه آربی بار می باشد. پس از بسته بندی لوزام منزل ، کار بارزنی انجام شده و انتقال بار صورت میگیرد ، بعد از انتقال اثایه به مقصد مورد نظر ، مجددا اثاثیه با دقت بالا تخلیه شده و از بسته بندی خارج می شوند.

اسباب کشی ادارات و سازمان ها در منطقه 10 تهران

کار اسباب کشی ادارات یکی از حساس ترین فعالیت ها در زمینه بار بری و اتوبار می باشد. بسته بندی لوازم ادارات در سه دسته بندی زیر قرار داده می شوند:

اسناد و مدارک

اسناد ومدارک سازمان ها و ادارات باید به صورت طبقه بندی شده بسته بندی شده و انتقال داده شوند. حفاظت در برابر رطوبت و ضربه های احتمالی از مواردی است که باید توجه زیادی به آن کرد.

میز و صندلی وسایر تجهیزات اداری

میز و صندلی وسایر تجهیزات اداری مانند کمد ها ، قفسه ها ، مبلمان اداری و… که نیازی به بسته بندی خاصی نداشته و فقط با نایلون کشی و مراقبت از آن ها در حمل و نقل جهت جلوگیری از آسیب ها احتمالی ، کفایت می کند.

چاپگر ها ، و لوازم الکترونیکی ادارات و سازمان ها

این تجهیزات نیاز به دقت بالایی در بسته بندی و حمل و جابجایی دارند، حساس به ضربه بوده و باید با احتیاط کامل حمل و جابجا شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اتوبار و باربری منطقه 10 تهران ، با کارشناسان ما در آربی بار تماس بگیرید ، آربی بار ارائه دهنده خدمات اتوبار و باربری منطقه 10 به صورت اختصاصی و ویژه می باشد.

 

باربری بریانک

باربری بریانک

باربری بریانک در جنوب تهران که  تراکم ساختمان های مسکونی و تجاری در این محدوده خیلی بیشتر جاهای دیگه شهر هست.  با توجه به این موضوع مهم که ما خدمات حمل بار و باربری خود را در بریانک افزایش داده ایم. باربری آربی بار در منطقه بریانک با توجه به درخواست های بالا برای حمل...

باربری جیحون

باربری جیحون

باربری جیحون باربری جیحون با ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل و ادارات در محله جیحون دارای سال ها سابقه درخشان می باشد. آربی بار با استفاده از بروز ترین روش ها و اصول در اسباب کشی منزل ، انواع ادارات و... یک اسباب کشی بدون دردسر با قیمت مناسب و در کمترین زمان ممکن را برای...

باربری قصرالدشت

باربری قصرالدشت

باربری قصرالدشت باربری قصرالدشت به عنوان یک شرکت حمل بار دلسوزانه به مشتریان خود توجه می کنیم وبرای خدمات متعدد که اراده شده  مربوط به باربری مانند بسته بندی اثاثیه، حمل بار و چیدمان وسایل خانه و ادارات با روش های اصولی و مدرن در خدمت هم محله های عزیز در محله قصرالدشت...