Select Page

اتوبار و باربری منطقه 7

اتوبار و باربری منطقه 7

اتوبار و باربری منطقه 7 تهران : منطقه هفت تهران یکی از مهمترین مناطق در تهران است که رفت و آمد و تردد در این منطقه از تهران بیشتر به چشم می خورد . علاوه بر منازل ،سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی  زیادی  که در این منطقه وجود دارند نیاز به باربری را دوچندان بیشتر کرده است . به همین علت آربی بار خدمات خود را در خصوص باربری و اتوبار  در منطقه 7 تهران اجرا کرده است تا در کمترین و سریعترین زمان ممکن به انجام برساند .

 

باربری منطقه 7

اتوبار منطقه 7 تهران

اتوبار منطقه هفت تهران – آربی بار با استفاد از ماشین های باربری مختلف خود سعی در ارائه بهترین و سریعترین خدمات را دارد.

باربری منطقه 7 تهران

باربری منطقه 7 تهران شامل بخش هایی مانند : باربری جاره دار , حشمتیه , سبلان , مطهری , ارامنه , خاقانی , عباس آباد , نامجو , باغ صبا , امجدیه , اندیشه , نظام آباد , بهار , خواجه نصیر , سهروردی , نیلوفر , شهید قندی و … می باشد. باربری آربی بار در تمامی نقاط منطقه 7 به صورت تخصصی خدمات اتوبار و باربری را ارائه می دهد.

اتوبار و باربری ارزان منطقه 7

هزینه های بالای باربری و جابجایی اثاثیه منازل و ادارات همیشه باعث ایجاد نارضایتی بین مشتریان شده است ، از این رو آربی بار تصمیم به کاهش هزینه های باربری و حمل اثاثیه با استفاده از نیروی کاری فنی حرفه ای و متعد کرده است ، تا در سریعترین زمان ممکن ، به صورت ایمنی تمامی کار های مربوط به باربری و بسته بندی لوازم را انجام دهد.

حمل اثاثیه منزل در منطقه 7 تهران

فعالیت اصلی آربی بار در منطقه 7 تهران ، حمل و جابجایی اثاثیه منزل می باشد ، حمل اثاثیه منزل ، ابتدا از بسته بندی لوازم منزل شروع شده و این کار مستلزم دقت بالای کارکنان در مجموعه آربی بار می باشد. پس از بسته بندی لوزام منزل ، کار بارزنی انجام شده و انتقال بار صورت میگیرد ، بعد از انتقال اثایه به مقصد مورد نظر ، مجددا اثاثیه با دقت بالا تخلیه شده و از بسته بندی خارج می شوند.

اسباب کشی ادارات و سازمان ها در منطقه 7 تهران

کار اسباب کشی ادارات یکی از حساس ترین فعالیت ها در زمینه بار بری و اتوبار می باشد. بسته بندی لوازم ادارات در سه دسته بندی زیر قرار داده می شوند:

اسناد و مدارک

اسناد ومدارک سازمان ها و ادارات باید به صورت طبقه بندی شده بسته بندی شده و انتقال داده شوند. حفاظت در برابر رطوبت و ضربه های احتمالی از مواردی است که باید توجه زیادی به آن کرد.

میز و صندلی وسایر تجهیزات اداری

میز و صندلی وسایر تجهیزات اداری مانند کمد ها ، قفسه ها ، مبلمان اداری و… که نیازی به بسته بندی خاصی نداشته و فقط با نایلون کشی و مراقبت از آن ها در حمل و نقل جهت جلوگیری از آسیب ها احتمالی ، کفایت می کند.

چاپگر ها ، و لوازم الکترونیکی ادارات و سازمان ها

این تجهیزات نیاز به دقت بالایی در بسته بندی و حمل و جابجایی دارند، حساس به ضربه بوده و باید با احتیاط کامل حمل و جابجا شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اتوبار و باربری منطقه 7 تهران ، با کارشناسان ما در آربی بار تماس بگیرید ، آربی بار ارائه دهنده خدمات اتوبار و باربری منطقه 7 به صورت اختصاصی و ویژه می باشد.