Select Page

جوادیه یکی از شناخته‌شده‌ترین و از محله‌های قدیمی شهر تهران است. این محله در جنوب شهر تهران واقع شده و در منطقه ۱۶ تهران قرار دارد. باربری آربی بار به عنوان یکی از شرکت های حمل بار و اثاثیه در جوادیه زیر نظر اتحادیه باربری است که به صورت تخصصی در باربری جوادیه و اتوبار جوادیه بیش از چند سال مشغول به کار است. از خدمات ما حمل اثاثیه منزل به تمامی نقاط تهران و شهرستان ها، دارا بودن انواع خاور های مسقف و کامیون های حمل بار، دارا بودن انواع کارگر های متخصص و با دقت حمل اثاثیه منزل، بسته بندی اثاثیه شما به صورت حرفه ای مشابه روش های بسته بندی اروپایی، بیمه اثاثیه شما در صورت هر گونه اتفاق ناخواسته، ارائه 30% تخفیف در باربری جوادیه، زیر نظر اتحادیه باربری تهران جهت مشاوره و سفارش سرویس آربی بار با شماره 66849524 تماس بگیرید.

 

باربری جوادیه

یکی از مناطقی که اتوبار آربی بار به آن توجه ویژه ای داشته است منطقه جوادیه است. آربی بار در باربری جوادیه آماده خدمت رسانی به هم محله ای های عزیز در این محله است. ما به عنوان یک شرکت حمل بار دلسوزانه به مشتریان خود در این محله توجه ویژه ای می کنیم وبرای خدماتی چون باربری، بسته بندی اثاثیه، حمل بار و چیدمان وسایل خانه و ادارات با روش های اصولی و مدرن در خدمت هم محله های عزیز در باربری جوادیه هستیم.

باربری جوادیه تهران با استفاده از بهترین تجهیزات در زمینه حمل اثایه منزل شامل: ماشین های مسقف و جادار مثل کامیون خاور سقف دار و نیسان که داخل آن ها موکت کاری شده تا از آسیب به اثاثیه منزل جلوگیری شود. شرکت آربی بارحمل اثاثیه در جوادیه یکی از تجربه ترین باربری های تهران است. آربی بار اکثر حمل بار در محله جوادیه را به خود اختصاص داده است. و دلیل آن چیزی نیست جز ارائه سرویس مناسب، قیمت مناسب، ارائه تخفیف تا 30% در این محله است.

باربری جوادیه

دیگر مقالات ما را مشاهده کنید

باربری بریانک

باربری قصرالدشت

باربری افسریه

 

قیمت باربری جوادیه

آربی بار قیمت باربری جوادیه را در مناسب ترین محاسبه می کند. جهت مشاهده قیمت ها جدول زیر را مشاهده کنید. لازم به ذکر است قیمت های ارئه شده توسط آربی بار زیر قیمت اتحادیه باربری است.

نوع خدمات ساعت قیمت (هزار تومان)
خاور سقف دار موکت کار شده 3 300-150
نیسان 3 150-90
کارگر 3 50

 

چرا آربی بار در باربری جوادیه؟

  • ارائه خدمات مناسب به صورت شبانه روزی در تمامی نقاط جوادیه
  • پاسخگویی کادر مشاوره آربی بار به صورت 24 ساعته
  • حمل بار از محله جوادیه به تمامی نقاط تهران و حتی به خارج از تهران و شهرستان ها
  • ارائه بیمه نامه دولتی زیر نظر اتحادیه باربری
  • کامیون های شیش متری تمیز و موکت کاری شده مخصوص حمل بار و اسباب کشی
  • ارائه 30%تخفیف

 

اتوبار جوادیه

مرکز حمل بار آربی بار دراتوبار جوادیه با بیش از یک دهه تجربه در زمینه های بسته بندی اصولی، حمل اثاثیه، اتوبار و حمل بار توانسته خدمات ارزنده ای به مشتریان خود ارائه دهد. از آنجا که آربی بار در بیشتر نقاط تهران دفتر نمایندگی دارد، شما می توانید با ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات اتوبار آربی بار بهره مند شوید.

اتوبار جوادیه دارای پرسنل حرفه ای و مجرب در زمینه حمل اثاثیه منزل بوده این شرکت سابقه ای درخشان در اتوبار تهران دارد و در آن برای حمل وسایل از وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی استفاده می شود. آربی بار از جدیدترین تجهیزات جهت بسته بندی اثاثیه منازل و شرکت های شما در اتوبار جوادیه استفاده می کند.