Select Page

باربری جیحون

باربری جیحون با ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل و ادارات در محله جیحون دارای سال ها سابقه درخشان می باشد. آربی بار با استفاده از بروز ترین روش ها و اصول در اسباب کشی منزل ، انواع ادارات و… یک اسباب کشی بدون دردسر با قیمت مناسب و در کمترین زمان ممکن را برای شما به ارمغان می آورد.  از آنجایی که فرایند اسباب کشی و حمل اثاثیه در جیحون امری بسیار تخصصی است، اگر به صورت اصولی و با رعایت نکات خاص در این زمینه صورت نگیرد، قطعا زمان انتقال وسایل موجب آسیب شده و شما را نیازمند هزینه های دوباره جهت تأمین مجدد آنها خواهد نمود.

کارکنان و تیم اتوبار آربی بار بهترین شرایط را برای جا به جایی و حمل و نقل کالای اساسی مشتری در نظر گرفته و توانسته اند، در زمینه ارائه خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه به موفقیت های بسیار زیادی پیدا کنند.

پروسه باربری جیحون

  1.  بسته بندی اثاثیه منزل
  2.  حمل و نقل و جابه جایی اثاثیه به مقصد جدید
  3.  نصب و راه اندازی و چیدمان دوباره در مقصد

محله جیحون

محلۀ جیحون به دلیل یک طرفه بودن و وجود برخی از تقاطع های مهمش از خیابان های نسبتاً پرتردد تهران محسوب می شود و همین امر عامل شکل گیری رشد و تراکم جمعیت در محلۀ جیحون بوده است. به دلیل وجود آب گوارا و سالمی که در محله وجود داشته، این محله سلسبیل نام گرفت.

محله جیحون از شمال به خیابان آزادی و از جنوب به خیابان امام خمینی (ره) می رسد از غرب به خیابان های اصلی: مشعوف، زنجان جنوبی، دین محمدی و نهایتاً به خیابان جی می رسد و از شرق به خیابان های اصلی: کارون، قصرالدشت، خوش جنوبی و رودکی جنوبی و نهایتاً به تونل توحید ختم می شود.

باربری جیحون

حمل اثاثیه در جیحون

حمل اثاثیه در جیحون یک امری است که زندگی هر فرد ممکن است اتفاق بیفتد. از آنجایی که اثاث یک خانه برای اعضای خانواده مهم و ارزشمند است.لذا به حمل اثاثیه باید توجه خاصی داشته باشیم، یا به صورت اصولی خودمان انجامش دهیم و یا یک شرکت اتوبار مناسب در جیحون پیدا کرده و کار حمل اثاثیه را آن بسپاریم. آربی بار در اتوبار جیحون آماده انجام حمل اثاثیه منزل در تمامی نقاط جیحون می باشد. جهت مشاوره رایگان آربی بار در جیحون با شماره ۶۶۸۴۹۵۲۴ تماس بگیرید. اگر همین امروز تماس بگیرید 20 درصد تخفیف در محله جیحون به شما تقدیم می شود.

باربری قصرالدشت

باربری شرق تهران

 

بسته بندی اثاثیه در جیحون

خدمات بسته بندی اثاثیه در جیحون

آربی بار در اتوبار جیحون خدمات بسته بندی اصولی اثاثیه و وسایل را هم ارائه به صورت کاملا تخصصی انجام می‌دهد. تا اگر وقت و امکان بسته بندی وسایلتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را در جیحون را به آربی بار بسپارید.  آربی بار از انواع تجهیزات زیر را جهت بسته بندی اثاثیه شما استفاده می کند.

  • استفاده از انواع کارتن های چند لایه
  • فوم های ضربه گیر
  • انواع سلفون