Select Page

داودیه به سبب وجود خیابان میرداماد در مرکزیت آن با نام میرداماد نیز شناخته می‌شود. محله داوودیه دارای فروشگاه‌ها، آپارتمان‌ها و اداره‌های زیادی است. آربی بار توجه ویژه ای به این محله جهت حمل اثاثیه منزل و باربری داوودیه و بسته بندی اثاثیه منزل داشته است. از این رو در هر جای از محله داوودیه باشید با تماس با شماره های ما و ثبت سفارش سرویس اتوبار داوودیه، سرویس های حرفه ای حمل بار آربی بار در کمتر از 1 ساعت در محل مورد نظر شما حاظر می شوند. آربی بار با دارا بودن تیم حرفه ای حمل اثاثیه منزل و تیم مخصوص بسته بندی اثاثیه و همچنین انواع کامیون های سقف دار مخصوص حمل بار همچنین قیمت مناسب باربری و اتوبار در کنار ارائه تخفیف های 30% در اتوبار داوودیه، آربی بار را در این محله مورد توجه وِیژه ساکنین قرار داده است.

 جهت تماس با باربری داوودیه با شماره 22922567 تماس بگیرید.

باربری داوودیه

باربری داوودیه

آربی بار در باربری داوودیه آماده ارائه خدمات تخصصی جابجایی وسایل و اثاث کشی منازل , شرکت ها , ادارات در محله داوودیه می باشد. حمل اثاثیه منزل و ادارات و موسسات تخصص ماست. شرکت آربی بار توانسته در طول سالهای گذشته به عنوان یکی از بهترین شرکتهای باربری های تهران، بهترین خدمات اتوبار و اسباب کشی را به همشهریان محترم ارائه دهد. البته این کار مستلزم داشتن امکانات مناسب از جمله وسایل درجه یک بسته بندی بار و همچنین در اختیار داشتن بهترین خودروهای حمل بار مانند انواع خاور و کامیون، کامیونت و یا وانت بار و همچنین استفاده از بهترین کارگران باربری و حمل بار در داوودیه تهران جهت بسته بندی و حمل اثاثیه منزل و شرکتها، بوده است.

 • ارسال ماشین باربری بزرگ و سقف دار
 • دارای مجوزه از اتحادیه باربری تهران
 • بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل
 • ارائه تخفیف باربری تا 30% در داوودیه
 • جابجایی جهیزیه عروس
 • حمل وسایل حساس و ارزشمند نظیر پیانو

 

مقالات دیگر ما

باربری میرداماد

باربری شمال تهران

 

باربری ادارات

باربری ادارات در داوودیه

یکی از بیشترین میزان حجم ادارات و شرکت ها در داوودیه تهران واقع شده است که این امر سبب می شود شرکت ها و شعبه های باربری ادارات داوودیه وظیفه سنگین تری داشته باشند. باربری وسایل اداری و بسته بندی لوازم ادارات گاهی از برخی جنبه ها مشکل تراز وسایل خانگی است.

 

هزینه باربری داوودیه

در باربری داوودیه هزینه اضافی از کسی گرفته نمی شود. مدیریت آربی بار درمحله داوودیه نوع هزینه های حمل بار را به گونه ای تعین و تنظیم کرده است که همه اقشار متوسط و کم درآمد جامعه نیز بتواند ، در زمان حمل اثاثیه و لوازم خود از خدمات حرفه ای و تخصصی برخوردار باشند.
برای همین هزینه های دریافتی نسبتاً پایین است. مدیریت قصد دارید درآمد بیشتر و سود بالاتر را با افزایش تعداد بارهای منتقل شده و قابل انتقال افزایش دهد. برای این که تعداد بارها افزایش یابد و مشتری های عزیز در محله داوودیه راضی باشد ، هزینه های دریافتی را نسبتاٌ کم در نظر گرفته اند.

 

اتوبار داوودیه

باربری آربی بار شعبه اتوبار داوودیه با چندین سال سابقه متخصص در امر حمل اثاثیه منزل و ادارات همراه با بسته بندی حرفه ایی با استفاده از بهترین امکانات بسته بندی در استان تهران یکی از بهترین باربری های استان تهران میباشد. که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی و حمل به بار به تمام نقاط کشور می باشد.
اتوبار داوودیه یکی از تجربه ترین اتوبار های تهران در محله داوودیه می باشد. آربی بار اکثر حمل بار در محله داوودیه تهران را به خود اختصاص داده است. و دلیل آن چیزی نیست جز ارائه سرویس مناسب، قیمت مناسب، ارائه تخفیف تا 30 درصد در این محله است.

 • پاسخگویی کادر مشاوره آربی بار به صورت 24 ساعته
 • ارائه خدمات مناسب به صورت شبانه روزی در اتوبار داوودیه
 • کامیون های شیش متری تمیز و موکت کاری شده مخصوص حمل بار و اسباب کشی
 • ارائه بیمه نامه دولتی

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه در داوودیه

آربی بار در محله داوودیه علاوه بر حمل بار و اسباب کشی بسته بندی اثاثیه را نیز به صورت حرفه ای و گارانتی شده انجام می دهد. بسته بندی های انجام شده توسط آربی بار به وسیله جدیدترین متد های بسته بندی اروپایی انجام می شود. به صورتی که اثاثیه شما را گارنتی هر گونه آسیبی می کنیم.

 • بسته بندی اثاثیه در داوودیه با تجهیزات تخصصصی توسط کارگران مجرب
 • بسته بندی این شرکت بگونه ای است که از کوچکترین تا بزرگترین وسایل خانه شما را بسته بندی می کند.
 • استفاده از کارتن بزرگ سه لایه وپنج لایه، در اندازه و ابعاد بزرگ و کوچک
 • بسته بندی وسایل بزرگ. ماننده یخچال، ویترین، لباسشویی و … بسته بندی آربی بار به گونه ای است که اثری از جای چسپ نخواهد بود.
 • بسته بندی انواع اثاثیه شکستنی در داوودیه با کارتن های چند لایه
 • بسته بندی انواع شیشه و تابلو با استفاده از انواع ضربه گیر و کارتن