Select Page

باربری و اتوبار آربی بار با مجهزترین تجهیزات و ماشین ها در باربری دردشت آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است. در ادامه به بررسی مختصر محله دردشت و خدمات آربی بار در باربری دردشت خواهیم پرداخت.

دردشت یکی از محله های قدیمی واقع در شرق تهران است. دردشت که در تقسیم بندی های شهرداری تهران در منطقه هشت قرار دارد از شمال به بزرگراه رسالت، از شرق به بزرگراه شهید باقری، از جنوب به بلوار شهید ثانی و از غرب به خیابان مهر منتهی می شود. محله دردشت در همسایگی محله های نارمک و تهرانپارس قرار دارد.

باربری و اتوبار دردشت

باربری دردشت

شرکت آربی بار در باربری دردشت با تجربه چندین ساله در این زمینه توانسته به یکی از بهترین شرکت ها در زمینه، بسته بندی وسایل، حمل اثاثیه منزل و باربری در تهران تبدیل شود. این شرکت در چند سال گذشته توانسته خدمات خود را در شرق تهران و منطقه ۸ گسترش بدهد.

خوشبختانه شرکت ما در بیشتر نقاط تهران نمایندگی دارد بنابراین اگر در محله دردشت ساکنید و نیازمند باربری و اتوبار هستید، می‌توانید از طریق تماس تلفنی در کمترین زمان ممکن از خدمات آربی بار بهره مند شوید.

تلفن های تماس:

22922567
88561097
09339999719

خدمات آربی بار در باربری دردشت

از آنجا که مشتری مداری از مهمترین اصول شرکت آربی بار می‌باشد، ما تصمیم گرفته ایم خدمات ویژه ای به مشتریان خود در باربری دردشت ارائه دهیم. خدمات ما عبارتند از:

  • انواع ماشین ها متناسب با حجم بار شما
  • تمام ماشین ها کف موکت هستند
  • رانندگان و افراد با حداقل یک دهه تجربه
  • بیمه رایگان
  • مشاوره رایگان
  • حمل بار به تمام نقاط ایران
  • سرویس دهی همه روزه حتی روزهای تعطیل
  • ارائه فاکتور معتبر رسمی
  • استفاده از تجهیرات مخصوص جهت بسته بندی، حمل و جا به جایی بار

باربری تهرانپارس

باربری منطقه ۴

باربری مجیدیه

بسته بندی اثاثیه در باربری دردشت

 

حمل بار دردشت

یکی از دغدغه های اساسی به هنگام جا به جایی وسایل منزل و ادارات، بسته بندی است. این موضوع از آن جهت حائز اهمیت است که در صورت عدم رعایت استاندارد ها در این زمینه، ممکن است خساراتی به وسایل وارد شود که جبران ناپذیر باشد. بنابراین باید در این زمینه دقت لازم را نمود تا از آسیب به وسایل جلوگیری شود.

همواره یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از ضرر و زیان، سپردن کارها به افراد باتجربه است. شرکت آربی بار می‌تواند گزینه بسیار مناسبی در زمینه بسته بندی اثاثیه باشد. زیرا ما با استفاده از فوم های مخصوص درصد خسارت وارده به وسایل را به صفر می رسانیم.

هزینه اتوبار و باربری دردشت

هزینه باربری دردشت بسته به نوع و حجم وسایل و همچنین مقصد حمل بار می‌تواند متفاوت باشد. بنابراین بهترین راه حل تماس با آربی بار و دریافت مشاوره رایگان از ما می‌باشد. اما در حالت عمومی می توان گفت قیمت اتوبار برای ماشین های متوسط مانند خاور که  موکت کاری شده اند در اتوبار دردشت در داخل شهر تهران از ۱۲۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان متغیر است.