Select Page

دَروس از محله‌های قدیمی شهر تهران است. این محله در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده‌است مرز جنوبی این منطقه بلوار شهرزاد و مرز شمالی آن کمی بالاتر از خیابان دولت (کلاهدوز) می‌باشد و از شرق خیابان پاسداران و از غرب به خیابان فکوریان که مرز بین قلهک و دروس است، منتهی می‌باشد.

تاریخ نشون میده که نام قدیمی این محله، گروس بوده و محله‌ی زندگی ارامنه! ارامنه در این ده باصفا کشاورزی می‌کردن. یه نکته‌ی جالب اینه که شواهد باستان‌شناسی ثابت کرده، در حدود دو هزار قبل در حوالی دروس افرادی زندگی می‌کردن!

در زمان قاجار، مخبر السطنه هدایت مالک دروس امروزی میشه. خاندان هدایت وقفیات گسترده‌ای مثل مسجد هدایت، بیمارستان هدایت، دبستان هدایت، زمین، مغازه و حمام عمومی رو انجام دادن و بعد از اون کم کم، با وقف املاک بیشتر توسط افراد دیگه محله‌ی دروس امروزی شکل گرفته!

باربری دروس در شمال تهران مستقر بوده و زیر نظر شرکت بین المللی آربی بار فعالیت می کند. از مهمترین فعالیت های باربری دروس میتوان به بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل، بسته بندی وسایل بزرگ و حساس مانند پیانو، یخچال ساید بای ساید، لباسشویی و ….  همچنین حمل بار به تمام نقاط کشور و حمل بار به خارج از کشور اشاره کرد.

دقت کنید که تمام مراحل اسباب کشی منازل از جمله بسته بندی، حمل و باربری یک امر تخصصی می باشد و نباید درهریک از این مراحل سهل انگاری نمود. علاوه بر این، با توجه به ترافیک شهر شلوغی مانند تهران و مشکلات عبور و مرور، سعی کنید حتما به شرکت باربری مراجعه کنید که از تمام طرح های ترافیک شهری آگاهی داشته باشد تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

اتوبار دروس

 

خدمات باربری دروس

 

از مهمترین عواملی که موجب شده مشتریان عزیز به ما اعتماد کنند، خدمات ویژه ما در باربری دروس می باشد. این خدمات باعث تمایز آربی بار از دیگر شرکت ها شده و به نوعی امضای آربی بار در خدماتش نهفته است. این خدمات عبارتند از:

  • بهترین تجهیزات جهت بسته بندی اثاثیه شما (ضربه گیر،کارتن های سه لایه و…)
  • حمل بار از دروس به تمامی نقاط تهران و شهرستان ها
  • انواع ماشین‌های باربری مسقف موکت کاری شده مخصوص باربری
  • پرسنل مجرب آقا و خانم با سالها تجربه در زمینه حمل بار
  • دارای کادر مجرب مخصوص حمل اثاثیه شما
  • ارائه بیمه نامه معتبر و گارانتی تمامی اثاثیه شما
  • تجهیزات مدرن در زمینه حمل اثاثیه منزل و ادارات
  • پاسخگویی شبانه روزی در طول کل هفته
  • فاکتور رسمی باربری زیر نظر اتحادیه
  • ارائه تخفیف تا 30 درصد در باربری دروس

بیشتر بخوانید: باربری قلهک

 

بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات در محله دروس

 

باربری دروس زیر نظر آربی بار با ارائه ی خدمات بسته بندی حرفه ای اثاثیه و وسایل شما در خدمت شما مشتریان گرامی محله دروس می باشد.  بسته بندی اثاثیه شما را از وسایل شکستی آشپزخانه گرفته تا مبلمان و انواع وسایل دیگر را به صورت تضمینی بر عهده می گیرد. بسته بندی مناسب باید اصولی انجام شود از جمله نکاتی که باید توجه کرد استفاده از کارتن های چند لایه، انواع ضد ضربه، فوم، وکیوم وکاور های مخصوص است.

 

هزینه باربری دروس

 

در باربری دروس هزینه اضافی از کسی گرفته نمی شود. مدیریت آربی بار درمحله دروس نوع هزینه های حمل بار را به گونه ای تعین و تنظیم کرده است که همه اقشار متوسط و کم درآمد جامعه نیز بتواند ، در زمان حمل اثاثیه و لوازم خود از خدمات حرفه ای و تخصصی برخوردار باشند.
برای همین هزینه های دریافتی نسبتاً پایین است. مدیریت قصد دارید درآمد بیشتر و سود بالاتر را با افزایش تعداد بارهای منتقل شده و قابل انتقال افزایش دهد. برای این که تعداد بارها افزایش یابد و مشتری های عزیز در محله دروس راضی باشد ، هزینه های دریافتی را نسبتاٌ کم در نظر گرفته اند.

بیشتر بخوانید: باربری شریعتی

با اینحال در زیر به برخی قیمت ها به صورت عمومی اشاره کرده ایم:

 

نوع خدمات ساعت قیمت (هزار تومان)
خاور 3 300-500
نیسان 2 100-150
کارگر 3 40

 

اتوبار دروس

 

باربری آربی بار شعبه اتوبار دروس با چندین سال سابقه متخصص در امر حمل اثاثیه منزل و ادارات همراه با بسته بندی حرفه ایی با استفاده از بهترین امکانات بسته بندی در استان تهران یکی از بهترین باربری های استان تهران میباشد. که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی و حمل به بار به تمام نقاط کشور می باشد.

اتوبار دروس به عنوان یک شرکت حمل بار دلسوزانه به مشتریان خود توجه می کنیم وبرای خدمات متعدد که اراده شده مربوط به باربری مانند بسته بندی اثاثیه، حمل بار و چیدمان وسایل خانه و ادارات با روش های اصولی و مدرن در خدمت هم محله های عزیز در محله دروس هستیم.