Select Page

باربری ساقدوش تهران به عنوان یکی از بهترین شرکت های خدمات حمل بار و اثاثیه منزل ،بسته بندی وسایل خانه و اسباب کشی توانسته درمنطقه 4 تهران واقع در پاسدارن زیر نظر باربری پاسداران با ارائه خدمات حمل بار، بسته بندی وسایل، جابجایی بار و اسباب کشی در این محله به بهترین شکل ممکن، در خدمت مشتریان باشد. شرکت حمل اثاثیه آربی بار در باربری شمال تهران آماده ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل ، حمل وسایل ادارات، بسته بندی انواع وسایل و… در تمامی محله های تهران با قیمت مناسب است. جهت مشاوره و درخواست سرویس در این محله با شماره 22922567 تماس بگیرید.

 

باربری ساقدوش

باربری ساقدوش تهران احترام به حقوق شما همشهری گرامی ساکن در محله پاسداران با خرید تجهیزات و ملزومات جدید باربری و اتوبار خود را برای خدمت رسانی مناسب به شما همشهری گرامی ساکن در این محله آماده می کند. باربری ساقدوش در با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی برای شما همشهری های عزیز انجام خواهد داد. باربری آربی بار با بسته بندی لوازم و اثاث شما انتقال سریع و بدون کوچکترین ضربه به لوارم محل کار و منزل شما را تضمین می کند با آربی بارذاعتماد کنید.

  • بسته بندی اصولی در منزل مشتری با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا
  • بسته بندی با فوم ، استرچ رپ ، کارتن های مخصوص بسته بندی لوازم و لباس
  • بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی
  • تخفیف 30 درصدی در ساقدوش
  • بیمه اثاثیه شما
  • بسته بندی لوازم بزرگ مانند : گاو صندق ، کمد ، پیانو ، ساید بای ساید ، مبلمان
  • امکان بسته بندی رایگان

 

باربری ساقدوش

 

مشاوره رایگان و درخواست سرویس سریع با تماس با شماره 22922567 در محله ساقدوش

 

هزینه باربری ساقدوش

قیمت باربری از نکات مهم برای مشتریان به حساب می آید چرا که باید از آن اطلاع داشته باشند و نسبت به قیمت آن تصمیم گیری کنند. تعرفه باربری بستگی به چندین فاکتور از جمله نوع ماشین باری، تعداد کارگران و مدت زمانی که اثاث کشی طول میکشد دارد. قیمت باربری برای خاورهای موکت کاری شده در داخل تهران از ۱۲۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان متفاوت است. جهت اطلاع از قیمت دقیق بابری درساقدوش با 22922567  تماس بگیرید.

باربری شرق تهران

باربری هروی

اتوبار ساقدوش

آربی بار در اتوبار ساقدوش با ناوگانی مجهز و آماده در جهت رفاه حال شما هم محله های عزیز در پاسداران می کوشد تا در زمینه اسباب کشی و حمل بار و اثاث کشی راحت و آسوده خاطر باشید. آربی بار یکی از بهترین اتوبارهای ساقدوش است که با کارگرانی ماهر و آماده ارائه خدمات در این محله است. آربی بار با تمام توان و قدرت با استفاده از کارگران جوان و نیرومند و مورد اعتماد در زمینه حمل بار ، بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و با استفاده از انواع خودرو های استاندارد اسباب کشی از جمله خاور مسقف و موکت کار شده و نیسان و وانت ویژه حمل بار با مجوز از محدوده طرح ترافیک است.

خیابان ساقدوش تهران

خیابان ساقدوش تهران

خیابان ساقدوش تهران در منطقه 4 شهرداری تهران قرار دارد. برخی به آن، خیابان ساقدوش پاسداران نیز می گویند، شاید علت اصلی آن است که پاسداران معروف ترین خیابان این منطقه است. خیابان های بوستان، گلستان، جعفری، توحیدی، بنی فاطمه، شاهین، گلگون، یاس، وحدت و فرید برخی از کوچه ها و خیابان های این منطقه اند. نزدیک ترین پارک منطقه پارک هروی است که در میدان هروی قرار دارد.