Select Page

شهران کجاست؟

 شهران نام محله‌ای واقع در شمال غربی منطقه ۵ شهرداری تهران است .  این محله و در دامنه جنوبی رشته کوه البرز جای دارد و به همین دلیل شهران از خوش آب و هواترین مناطق غرب تهران به شمار می‌رود. بزرگراه نیایش (که از شرق در خیابان ولیعصر پایان می‌پذیرد)، بزرگراه ایران پارس (آبشناسان)، بزرگراه شهید باکری و همچنین بزرگراه همت از مسیرهای اصلی ارتباطی منطقه شهران و مرکز شهر تهران می‌باشند.

نقشه محله شهران

باربری شهران

باربری شهران در تهران در زمینه باربری و حمل اثاثیه منزل در محله شهران ضمن سپاس گزاری و قدردانی از اعتماد و انتخاب شما هموطنان گرامی، خدمات خود را بصورت شبانه روزی و در تمامی روزهای سال با نرخ مناسب پایین تر از هزینه کارشناسی ارائه می نماید.

آربی بار در اتوبار شهران معتقد است که بهترین راه موفقیت مادی و معنوی احترام و رعایت حقوق شهروندان است و همواره در تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل و نقل در محله شهران را در بالاترین سطح ممکن ارائه نماید تا خستگی ناشی از یک اسباب کشی و حمل و نقل را بدست فراموشی بسپارید.ما در امر اسباب کشی شما از نیروهای مجرب و با تعداد مناسب جهت حمل بار شما در منطقه شهران بهره می گیریم.

باربری شهران

چرا آربی بار در اتوبار شهران

  •  دارای مجوزه از اتحادیه باربری تهران
  • ارائه‌ خدمات حرفه‌ای و پیشرفته در امر بسته ‌بندی و حمل وسایل در شهران
  • استفاده از کادر حرفه‌ای و مجرب جهت انجام خدمات اثاث کشی
  • حمل و نقل آسان حمل و نقل آسان و مطمئن با قیمت مناسب
  • اجاره انواع خودرو های حمل بار با کارگر و بدون کارگر با توجه به نیاز شما
  • خدمات 24 ساعته در طول 7 روز هفته ارائه‌ خدمات همه روزه و بصورت شبانه‌ روزی در اسرع وقت
  • ارائه خدمات حمل بار به تمامی فروشگاه ها و تولیدی های مختلف

 

بسته بندی اثاثیه در شهران

 

بسته بندی اثاثیه در شهران

در اتوبار شهران از لوازم محکم و به روز بسته بندی و روش های نوین برای بسته بندی اثاثیه منزل در محله شهران استفاده می کنند. قبل از بسته بندی ، اجناس از نظر نوع و جنس بار از هم تفکیک می شود و پس از مرتب کردن و دسته بندی هر بار در محل مشخصی مستقر می شود.

پس از استقرار بار در کامیون حمل بار همه فضاهای خالی با مواد نرم صنعتی و پیشرفته مسدود می شود. تا بار مورد نظر ضمن انتقال به مقصد بر اثر ضربات وارده و تکان های موجود آسیب نبیند. همچنین بسته بندی لوازم آشپزخانه و اثاثیه شکستنی به صورت جداگانه قبل از منتقل کردن توسط نیروهای باربری به شیوه اصولی و منظم انجام می شود.

کادر موجود روی هر بسته مشخص می کنند که داخل آن بسته چه نوع وسیله ای وجود دارد و مربوط به چه شخص یا مکانی است.

 

هزینه باربری شهران

در باربری شهران هزینه اضافی از کسی گرفته نمی شود. مدیریت محترم آربی بار در شهران نوع هزینه های حمل بار را به گونه ای تعین و تنظیم کرده است که همه اقشار متوسط و کم درآمد جامعه نیز بتواند ، در زمان حمل اثاثیه و لوازم خود از خدمات حرفه ای و تخصصی برخوردار باشند.
برای همین هزینه های دریافتی نسبتاً پایین است. مدیریت قصد دارید درآمد بیشتر و سود بالاتر را با افزایش تعداد بارهای منتقل شده و قابل انتقال افزایش دهد. برای این که تعداد بارها افزایش یابد و مشتری های عزیز در محله شهران راضی باشد ، هزینه های دریافتی را نسبتاٌ کم در نظر گرفته اند.