Select Page

اگر در محله محمودیه تهران هستید و به دنبال یک شرکت باربری مورد اطمینان و معتبر هستید، باربری محمودیه در خدمت شماست. باربری محمودیه زیر نظر شرکت بین المللی آربی بار بوده و خدماتی شامل حمل بار به تمامی نقاط داخل کشور حمل بار به خارج از کشور، بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل را به همشهریان عزیز ارائه می‌دهد.

باربری محمودیه خدمات مشاوره خود را به صورت کاملا رایگان انجام می دهد و کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود. جهت تماس با ما شما میتوانید از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره های تماس باربری محمودیه

شمال: ۲۲۹۲۲۵۶۷

غرب: ۴۴۶۱۵۶۶۴

جنوب: ۶۶۸۴۹۵۲۴

شرق: ۷۷۵۹۱۵۸۹

مرکز: ۸۸۵۶۱۰۹۷

 

 

باربری محمودیه

محمودیه از محله های شمال تهران و نزدیک تجریش محسوب میشود که در تقسیم بندی شهرداری تهران، در منطقه ۱ واقع است. محمودیه از شمال به زعفرانیه، از شرق به خیابان ولی‌عصر از جنوب به بزرگراه شهید چمران و از غرب به محله اوین و سعادت آباد محدود می‌شود.

 

باربری و اتوبار محمودیه

 

در باربری محمودیه حمل بار همشهریان عزیز با ماشین های پیشرفته در اندازه های مختلف انجام میشود. از ماشین های کوچک مانند وانت بار و نیسان برای حمل بارهای کوچک گرفته تا خاور و کامیون های متوسط و بزرگ کف موکت و مسقف و بدون سقف حمل بار همه در این باربری موجود است. بنابراین همشهریان عزیز می توانند متناسب با اندازه بار خود برای درخواست ماشین از باربری محمودیه اقدام کنند.
باربری محمودیه با تجربه ای که در سالیان سال کسب کرده است، میداند کارگر خوب کیست و جهت آموزش نکات ویژه باربری نهایت تلاش خود را به کار میگیرد. کارگر خوب نحوه بسته بندی و حمل وسایل و چگونگی حمل و نقل بار را به بهترین شکل ممکن بلد است و می داند با چه روشی یک بار بزرگ و سنگین را بدون کوچکترین آسیبی منتقل کند.

بیشتر بخوانید: باربری تجریش

 

خدمات باربری محمودیه

شرکت ما در تلاش است که بهترین و آسان ترین روش های ممکن را جهت حمل بار به مشتریان خود ارائه دهد تا بدون دغدغه بتوانند این کار را انجام دهند. این امر مهم با خدمات ویژه ای که در باربری محمودیه ارائه میشود، برای مشتریان محقق میشود. خدمات شرکت باربری ما عبارتند از:

 • ارائه بیمه نامه رسمی برای بار مشتریان
 • دارای شعب مختلف در سراسر تهران
 • حضور در محل در سریع ترین زمان ممکن
 • تخفیف ۳۰ درصدی
 • کارگران و رانندگان باتجربه ده ساله
 • آگاهی از طرح های ترافیک شهری و استفاده از آن جهت حمل بار در ساعات مناسب
 • مشاوره رایگان جهت بسته بندی و حمل بار
 • قیمت ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه باربری
 • استفاده از انواع ماشین ها در اندازه های مختلف با کف موکت و مسقف
 • استفاده از تجهیزات پیشرفته جهت بسته بندی وسایل

بیشتر بخوانید: باربری نیاوران

 

بسته بندی وسایل و اثاثیه در باربری محمودیه

در شرکت باربری ما از لوازم و تجهیزات پیشرفته به سبک اروپایی برای بسته بندی لوازم و اثاثیه استفاده می شود. پیش از بسته بندی وسایل، آن ها از نظر نوع و جنس شان از هم تفکیک می شوند و هر کدام در دسته خاص خود قرار میگیرند و سپس اقدام به بسته بندی میشود. فضای خالی بین وسایل با فوم ها و مواد صنتی نرم مخصوص پُر میشوند تا از آسیب رسیدن به وسایل بر اثر برخورد با یکدیگر جلوگیری شود.

وسیله های شکستنی و حساس مانند ظروف و وسایل برقی آشپزخانه با شیوه نوین بسته بندی میشوند. همچنین وسایل سنگین مانند پیانو و یخچال های ساید بای ساید باید بسته بندی ویژه ای داشته باشند تا در حین حمل بار با کوچکترین برخوردی آسیب نبینند. افراد ما دسته بندی وسایل را به صورت مخصوصی انجام می دهند به شکلی که روی هر بسته مشخص میشود  که داخل آن بسته چه نوع وسیله ای وجود دارد و مربوط به چه شخص یا مکانی است.

بیشتر بخوانید: باربری زعفرانیه

 

قیمت ها در باربری محمودیه

از آنجا که تعرفه های خدماتی چون بسته بندی، حمل بار و باربری کاملا متنوع و متفاوت است، بهترین راه برای آگاهی از تعرفه ها، تماس با ما از طریق راه های ارتباطی است که در اختیار شما قرار داده شده است. از عوامل تاثیرگذار بر تعرفه ها در باربری محمودیه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعداد کارگران
 • نوع ماشین درخواستی
 • حجم وسایل و اثاثیه شما
 • بسته بندی اثاثیه
 • تعداد طبقات ساختمان

راه حل چست؟ بهترین کار تماس با باربری محمودیه و استفاده از خدمات مشاوره رایگان ماست. هم اکنون از طریق راه های ارتباطی که در اختیار شما قرار گرفته، با ما تماس حاصل فرمایید.