Select Page

شرکت حمل بار آربی بار در باربری نارمک با تجربه چندین ساله در این زمینه توانسته به یکی از بهترین شرکت ها در زمینه، بسته بندی وسایل، حمل اثاثیه منزل و باربری در تهران تبدیل شود. این شرکت در چند سال گذشته توانسته خدمات خود را در شرق تهران و منطقه ۸ و 4 گسترش بدهد. آربی بار یکی از بهترین شرکت های حمل بار در محله نارمک تهران توانسته در سالهای اخیر بهترین خدمات خود را در زمینه حمل بار، اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و … به شما ساکنین عزیز منطقه زیبای نارمک ارائه کند.

 

باربری نارمک

سابقه شرکت آربی در این محله به بیش از 10 سال میرسد. موسسه ما با داشتن انواع وسایل و تجهیزات مخصوص اتوبار و انواع وسایل نقلیه کوچک و بزرگ انواع خاور های مسقف و نیسان و وانت و… آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در نارمک و باربری شرق تهران می باشد. جهت ارتباط با ما و مشاوره رایگان کادر مجرب ما با شماره 77591589 تماس بگیرید. از خدمات باربری نارمک تضمین جابجایی و حمل بار از مبدا به مقصد مشتری بدون وارد شدن کوچکترین خسارتی در حین جابجایی , داشتن کارگران ورانندگان جوان و بادقت و با اخلاق است.

  • اعزام کادر آموزش دیده باربری و بسته بندی
  • جابجایی و حمل لوازم سنگین
  • ارسال ماشین باربری بزرگ ، مجهز و مدرن با کلیه امکانات لازم و راننده مجرب و متخصص
  • بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل
  • وانت بار و نیسان بار جهت باربری سبک و سریع
  • حمل وسایل حساس و ارزشمند نظیر پیانو
  • مشاوره و راهنمایی به صورت شبانه روزی 24 ساعته

 

30 درصد تخفیف باربری نارمک

آربی بار در باربری نارمک 30% تخفیف برای حمل بار و اثاثیه و بسته بندی اثاثیه در نظر گرفته است. جهت برخورداری از تخفیف باربری نارمک با شماره 77591589 تماس بگیرید و سرویس مورد نر خود را درخواست کنید. سرویس ما کمتر از یک ساعت در مکان شما حاظر می شود.

باربری نارمک

قیمت باربری نارمک

چنانچه قصد اسباب کشی و حمل اثاثیه در باربری نارمک زیر نظر مرکز حمل بار آربی بار را دارید ، در رابطه با قیمت باربری آربی بار اصلا نگران نباشید. هزینه های دریافتی در این باربری به گونه ای در نظر گرفته شده که همه اقشار جامعه بتوانند از خدمات با کیفیت آربی بار در زمینه حمل بار و حتی بسته بندی اثاثیه بهره مند شوند. هزینه های دریافتی بر اساس تعداد ماشین ها و ساعت کاری می باشد. با ما تماس بگیرید تا از قیمت باربری نارمک اطلاع پیدا کنید.

 

بسته بندی وسایل در نارمک

در هنگام اثاث کشی یکی از کارهای مهم و ضروری بسته بندی صحیح وسایل می باشد . باربری آربی بار در بسته بندی وسایل در نارمک با استفاده از تجهیزات کامل مورد نیاز بسته بندی و بروز از قبیل فوم ،نایلون حباب دار مرغوب،سلفون،استرچ رپ ، و کارتن های ۳ و ۵ لایه توسط افراد آموزش دیده انجام می شود تا نگرانی و دغدغه های شما عزیزان در نارمک را در هنگام اثاث کشی از بین برود.

 

باربری دردشت

باربری تهرانپارس

باربری حکیمیه

 

اتوبار نارمک

در اتوبار نارمک پس از تماس شما اکیپ حمل بار ما وارد عمل شده و برای اثاث کشی شما عزیزان آماده می شود. شرکت حمل اثاثیه ما یک یا بیشتر خاور مسقف و موکت کاری شده که ۶ متری می باشد را برایتان اعزام کرده که این خاور مخصوص اسباب کشی می باشد و برای حمل بار های شما از یک تیم ۴ نفره استفاده می کند که این تیم یک نفر از آنها بارچین بوده و مسئولیت چیدمان وسایل منزل شما را در داخل خاور ها دارد و سه نفر دیگر کار حمل بار ها را بر عهده می گیرند. مرکز حمل بار ما در سه قدم زیر تمام کار جابه جایی منزل شما را به مقصد جدید بدون استرس و دغدغه برای شما با مناسب ترین هزینه انجام می دهد.

  1. بسته بندی لوزام منزل
  2. حمل و نقل و جابه جایی اثاثیه و یا بار
  3. نصب و راه اندازی و چیدمان دوباره در مقصد (منزل جدید)

 

بازکردن بسته ها و چیدمان آن در اتوبار نارمک

یکی دیگر از خدماتی که شرکت حمل بار آربی در اتوبار نارمک به شما ارائه می دهند چیدمان منزل جدید است . لازم به ذکراست که تمامی این خدمات توسط همه شرکت های بسته بندی ارائه نمی شود و بسیاری از شرکت ها تنها برخی از این خدمات را به شما ارائه می دهند. اما شرکت آربی بار جزو معدود شرکت هایی است که کلیه این خدمات را از صفر تا صد بدون نیاز به حضور شما انجام می دهد.