Select Page

چیتگر یکی از محله های تهران در شمال غرب و منطقه ۲۲ شهرداری تهران است. این محله یکی از بزرگ ترین محله های شهر تهران به شمار می رود. باربری چیتگر یکی از تخصص های ویژه ما در اتوبار آربی بار در باربری غرب تهران است. کلیه اشخاص و منازل و شرکت ها و موسساتی که قصد اسباب کشی در محله چیتگر را دارند، می توانند از خدمات حمل بار در میرداماد در این زمینه بهره مند شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و برخورداری از تخفیف در اتوبار چیتگر با ما تماس بگیرید.

باربری چیتگر

آربی بار در باربری چیتگر تهران آماده ارائه خدمات تخصصی حمل بار و حمل اثاثیه منزل ، شرکت ها , ادارات در محدوده چیتگر تهران و غرب تهران بامجهز ترین امکانات اعم از وسایل نقلیه مخصوص حمل بار بزرگ و کوچک ، کارگران جوان و باتجربه در زمینه بسته بندی وسایل منزل، حمل بار تخصصی ، چیدمان و بارچینی اصولی با چندین سال سابقه کار در این زمینه ها می باشد.

آربی بار در حمل بار چیتگر معتقد است که بهترین راه موفقیت مادی و معنوی احترام و رعایت حقوق شهروندان است و همواره در تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل و نقل در محله چیتگر را در بالاترین سطح ممکن ارائه نماید تا خستگی ناشی از یک اسباب کشی و حمل و نقل را بدست فراموشی بسپارید. ما در امر اسباب کشی شما از نیروهای مجرب و با تعداد مناسب جهت حمل بار شما در منطقه چیتگر بهره می گیریم.

 

باربری چیتگر

چرا باید به آربی بار در باربری چیتگر اعتماد کنید؟

  • انجام کلیه خدمات اثاث کشی در اتوبار چیتگر
  • ارائه انواع تجهیزات بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی
  • ماشین های اسباب کشی مجهز و مسقف
  • رانندگان ماهر آشنا به خیابان ها
  • کارگران مجرب و ورزیده و قابل اعتماد
  • بسته بندی اثاثیه منازل و شرکت ها طبق اصولی ترین روش ممکن
  • ارائه بیمه نامه رسمی اتحادیه باربری تهران

 

باربری شهران

باربری شهر زیبا

باربری پونک

اتوبار مورد اعتماد در چیتگر

اتوبار چیتگر به صورت 24 ساعته شبانه روزی با سالها سابقه ی درخشان حمل اثاثیه منزل، اتوبار و باربری، جابجایی وسایل، بسته بندی وسایل منزل و ادارات ، آماده ارائه ی خدمات به محله چیتگر می باشد. کادر مجرب و بادقت آربی بار در اتوبار چیتگر آماده است تا جابجای و اسباب کشی اثاثیه منزلتان را با اصولی ترین روش های باربری و حمل بار به وسیله جدیدترین تجهیزات حمل بار مانند کامیون حمل بار، خاور مسقف حمل اثاثیه و نیسان های ویژه حمل بار در تمامی نقاط منطقه چیتگر خدمات خود را به شما عرضه کنند. فقط کافی است با مشاورین آربی باشماره 44615664 تماس بگیرید.

درباره چیتگر

چیتگر که به شهرک های جدید و مدرنش معروف است، از ساختمان های نوساز و برج‌های بلند قامت تشکیل شده است، همچنین این منطقه به دلیل جاذبه های گردشگری خود مانند جنگل و دریاچه دارای آب و هوایی بسیار دلپذیر بوده و نسبت به مناطق دیگر تهران از آلودگی کم تری هم برخوردار است.مساحت محدوده چیتگر چیزی حدود۶۲۰۰ هکتار است که ۱۳۰۰ هکتار آن به فضاهای سبز تعلق دارد.