Select Page

باربری کاشانک با مجهزترین ماشین ها و ابزارهای بسته بندی و حمل بار در خدمت همشهریان عزیز در تهران است. اگر قصد اسباب کشی به هر نقطه ای از شهر تهران، شهرستان و یا حتی خارج از کشور را دارید، با ما در باربری کاشانک تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس باربری کاشانک

شمال: ۲۲۹۲۲۵۶۷

غرب: ۴۴۶۱۵۶۶۴

جنوب: ۶۶۸۴۹۵۲۴

شرق: ۷۷۵۹۱۵۸۹

مرکز: ۸۸۵۶۱۰۹۷

 

آشنایی با محله کاشانک تهران

 

این محله از جمله محله‌های شمالی تهران (شمیران) است و در مجاورت محله‌های نیاوران، دارآباد و آجودانیه قرار دارد. کاشانک از نظر موقعيت جغرافيايی از شمال به ارتفاعات البرز، از جنوب به صاحبقرانیه و اقدسیه از غرب به کاخ و پارک نياوران و از شرق به منطقه دارآباد و نیز بلوار آجودانیه ختم می‌شود.

 

باربری کاشانک

 

پيشينه تاريخی این محله به زمان ناصرالدين شاه برمی‌گردد. ناصرالدین شاه در سال ۱۲۹۲ ساختمانی برای یکی از سوگلی‌های خود در زنان حرمسرا به نام امینه اقدس بنا کرده و نام اقدسیه به همین علت است.

اگر در محله کاشانک تهران به دنبال یک شرکت باربری قابل اطمینان و معتبر هستید، باربری کاشانک در خدمت شماست. باربری کاشانک تحت نظر شرکت آربی بار بوده و خدماتی مثل بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات با جدیدترین روش ها و همچنین حمل بار را نیز انجام می‌دهد. تمامی تعرفه های باربری نازی آباد زیر قیمت بوده و با تخفیف ۳۰ درصدی انجام خواهد شد.

باربری تجریش

باربری نیاوران

 

باربری کاشانک

همه همشریان عزیز ساکن محدوده کاشانک تهران می توانند با اتکا به سابقه اجرایی شرکت باربری و اتوبار آربی بار، اسباب کشی سریع و بدون دردسر را تجربه کنند. باربری کاشانک، برای حمل بار، از پرسنل باتجربه ده ساله  برای اسباب کشی منزل استفاده می کند، در ابتدای امر شرکت اتوبار کاشانک یک تیم حرفه ای را برای بررسی سلامت ماشین ها درنظر می گیرد. مسئولیت این تیم آن است که هر روزه ماشین های باربری را چک کرده تا از سلامت ماشین اسباب کشی کاملا مطمئن شوند.در مرحله بعد ماشین را برای انجام سرویس دهی اعزام می کنند، افراد شرکت در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شده و خدمات باربری را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

هیچ دغدغه ای از مراحل اسباب کشی نداشته باشید چرا که باربری کاشانک  با ایجاد بستری آرام و استفاده از نیروهای متخصص در زمینه بسته بندی وسایل، حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل این امر پر استرس را با یک خاطره شیرین برای شما انجام خواهد داد.

 

رضایت مشتری هدف اصلی باربری کاشانک

 

مدیر باربری کاشانک فردی متعهد و مسئولیت پذیر است که برنامه های حمل بار را در جهت رضایت کامل مشتری برنامه ریزی کرده است. حمل به موقع و ایمن بار مواردی است که رضایت مشتری در گرو آن است. برای این که حمل بار با امنیت تمام امکان پذیر شود، مدیریت از کادری مجرب و با مهارت استفاده کرده است.

 

خدمات باربری کاشانک به مشتریان

 

از مهمترین خدمات ویژه ای که باربری کاشانک را از دیگر شرکت ها متمایز می کند، میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بهترین تجهیزات جهت بسته بندی اثاثیه
 • حمل بار به تمامی شهرستان های کشور
 • حمل بار به خارج از کشور
 • جدیدترین ماشین‌های باربری مسقف با کف موکت
 • پرسنل مجرب آقا و خانم با سالها تجربه در زمینه حمل بار
 • تجربه بیش از یک دهه در زمینه باربری
 • ارائه بیمه نامه معتبر
 • تجهیزات مدرن در زمینه حمل اثاثیه منزل و ادارات
 • پاسخگویی شبانه روزی
 • فاکتور رسمی
 • مشاوره رایگان
 • تخفیف ویژه برای همشهریان در محله کاشانک

 

تعرفه ها در باربری کاشانک

 

از آنجا که تعرفه های خدماتی چون بسته بندی، حمل بار و باربری کاملا متنوع و متفاوت است، بهترین راه برای آگاهی از تعرفه ها، تماس با ما از طریق راه های ارتباطی است که در اختیار شما قرار داده شده است. مثلا بسته به اندازه بار شما نوع ماشینی که باید بکار برده شود متفاوت خواهد بود و بنابراین هزینه باربری نیز قاعدتا متفاوت می باشد.

راه حل چست؟ بهترین کار تماس با باربری کاشانک و استفاده از خدمات مشاوره رایگان ماست. هم اکنون از طریق راه های ارتباطی که در اختیار شما قرار گرفته، با ما تماس حاصل فرمایید.

 

بسته بندی وسایل در باربری کاشانک

 

شما عزیزان در محله کاشانک می‌توانید علاوه بر خدمات حمل بار، خدمات بسته بندی اثاثیه را نیز دریافت کنید. ما در باربری کاشانک بسته بندی اثاثیه به روش های مدرن و توسط افراد حرفه ای در این زمینه را به شما ارائه خواهیم کرد. جهت این امر ما از جدیدترین و باکیفیت ترین تجهیزات بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی استفاده می کنیم. بسته بندی وسایل شما با قیمت مقرون به صرفه‌ای انجام خواهد شد تا همه اقشار جامعه بتوانند از این امکان استفاده کنند. با روش بسته بندی که ما در آربی بار برایتان فراهم کرده‌ایم وسایل شما بدون هیچ آسیبی به مقصد می‌رسند.

شماره های تماس باربری کاشانک

شمال: ۲۲۹۲۲۵۶۷

غرب: ۴۴۶۱۵۶۶۴

جنوب: ۶۶۸۴۹۵۲۴

شرق: ۷۷۵۹۱۵۸۹

مرکز: ۸۸۵۶۱۰۹۷