Select Page

تهرانپارس

 

تهرانپارس در شمال شرق شهر تهران، در محدوده منطقه ۴  و نیز منطقه ۸ شهرداری  واقع شده‌ است. تهرانپارس بزرگترین محله‌ی شرق تهران محسوب می‌شود. تهرانپارس خود به دو محله تهرانپارس شرقی و تهرانپارس غربی تقسیم شده است.

 

تهرانپارس شرقی

تهرانپارس شرقی از سمت شرق به خیابان سلطانی و از  سمت غرب به بلوار شاهد متصل می‌شود. تهرانپارس شرقی ار تهرانپارس غربی کوچکتر است. مزیت بزرگ تهرانپارس شرقی آرامش و ترافیک کمتر نسبت به تهرانپارس غربی است.

 

تهرانپارس غربی

تهرانپارس غربی از سمت غرب به بزرگراه باقری و از  سمت شرق به بلوار شاهد منتهی است. مزیت مهم تهرانپارس غربی وجود امکانات رفاهی بیشتر است. مراکز خرید، رستوران ها و بانک های بیشتری در دسترس است. آلودگی صوتی تهرانپارس غربی تقریبا زیاد است.

باربری تهرانپارس

 

باربری تهرانپارس با استفاده از ماشین های مسقف و بزرگ و فلزی نظیر کامیون خاور و نیسان که داخل آن ها موکت کاری شده تا از آسیب به اثاثیه منزل جلوگیری شود،و هنگام چیدمان وسایل در ماشین های حمل بار  با استفاده اصول و استاندارد وسایل و اثاثیه چیده می شود و با قرار دادن پتو و فوم های اسفنجی ضخیم در لا به لای وسایل از ساییدگی وسایل به هم از خط و خش وسایل جلوگیری می شود. آربی بار در باربری تهرانپارس تمامی تلاش خود را در جهت رضایت شما انجام می دهد تا با خیالی راحت حمل ونقل اثاثیه و اتوبار خود را در محله تهرانپارس انجام دهید.

 

اتوبار تهرانپارس غربی

آربی بار خدمات حمل بار و اسباب کشی خود را در تمامی محله تهرانپارس از جمله اتوبار تهرانپارس غربی نیز ارئه می دهد. اتوبار ما حمل و نقل خود را از درب منزل یا شرکت شما شروع می کند. که ابتدا با انجام خدمات بسته بندی اصولی و حرفه ای اثاثیه شما طبق استاندارت های اروپا را انجام داده و آنها را به داخل ماشین های اتوبار ( کامیون , خاور , نیسان ) توسط کادر مجرب حمل می شود. و سپس در مقصد وسایلتان را تخلیه کرده و درصورت لزوم آنها را به صورت اصولی چیدمان میکنند .

 

باربری تهرانپارس

حمل بار تهرانپارس شرقی

آربی بار خدمات حمل بار و اسباب کشی خود را علاوه بر تهرانپارس غربی در محله تهرانپارس شرقی نیز به صورت تخصصی خدمات حمل بار و حمل اثاثیه خود را طبق استاندارت های موجود باربری انجام می دهد. باربری تهرانپارس شرقی یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین باربری ها در شرق تهران می باشد، که دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد و آماده ارائه خدمات حمل بار در تهرانپارس شرقی با قیمت کاملا منصفانه تر نسب به همکاران خود است.

خدمات باربری تهرانپارس

  • انتقال بار به تمام نقاط ایران
  • حمل بار و اثاثیه سریع و مطمئن
  • حمل بار با انواع وسایل نقلیه و رانندگان مورد اطمینان
  • بسته بندی اثاثیه طبق استاندارت اروپایی به همراه بیمه رایگان
  • کادر مجرب جهت حمل بار
  • قیمت مناسب و منصفانه با ارائه فاکتور رسمی
  • سرویس‌دهی بدون تعطیلی

 

حمل بار تهرانپارس

محدوده کاری باربری تهرانپارس

 

محدوده کاری آربی بار در باربری تهرانپارس شامل کل محله تهرانپارس از تهرانپارس شرقی تا تهرانپارس غربی  و همچنین محله های اطراف تهرانپارس را نیزر پوشش می دهیم. جهت رزرو با شماره ۷۷۵۹۱۵۸۹ تماس بگیرید.

 

باربری فاطمی

باربری شهر زیبا

باربری دولت

بسته بندی وسایل در اتوبار تهرانپارس

در اتوبار تهرانپارس ، کادر آربی بار در بسته بندی اولیه وسایل و چیدمان مجدد بار در مقصد نهایی به مشتریان کمک می کنند. شرکت حمل بار آربی بار حمل بار برای بسته بندی اثاثیه و لوازم ، از مواد صنعتی و پیشرفته طبق استاندارت های کشور های اروپایی جهت بسته بندی استفاده می شود.  بعد از به مقصد رسیدن بار کادر مجرب آربی بار  در چیدمان مجدد وسایل منزل به مشتریان گرامی خود کمک می کنند.