Select Page

یکی از مناطقی که باربری آربی بار به آن توجه ویژه ای داشته است منطقه حکیمیه است. آربی بار در باربری حکیمیه آماده خدمت رسانی به هم محله ای های عزیز در محله حکیمیه در شرق تهران است. ما به عنوان یک شرکت حمل بار دلسوزانه به مشتریان خود در این محله توجه ویژه ای می کنیم وبرای خدماتی چون باربری، بسته بندی اثاثیه، حمل بار و چیدمان وسایل خانه و ادارات با روش های اصولی و مدرن در خدمت هم محله های عزیز در محله حکیمیه تهران هستیم.

جهت مشاوره و سفارش باربری با شماره  77591589  تماس بگیرید.

  باربری حکیمیه

آربی بار تهران در باربری حکیمیه  با ناوگانی مجهز و آماده در جهت رفاه حال شما همشهری های تهرانی گرامی در منطقه 4 تهران می کوشد تا در زمینه اسباب کشی و حمل بار و اثاث کشی راحت و آسوده خاطر باشید. آربی بار یکی از بهترین اتوبار شرق تهران در محله حکیمیه است که با کارگرانی ماهر و آماده ارائه خدمات در این محله است.

باربری حکیمیه با استفاده از بهترین تجهیزات در زمینه حمل بار شامل: ماشین های مسقف و جادار مثل کامیون خاور و نیسان که داخل آن ها موکت کاری شده تا از آسیب به اثاثیه منزل جلوگیری شود. علاوه بر آن نحوه چیدمان وسایل با استفاده از اصول و استانداردهای سطح جهانی انجام می شود. آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در منطقه حکیمیه است. جهت مشاوره و سفارش باربری با ما تماس بگیرید.

اتوبار حکیمیه

اتوبار حکیمیه تهران

اتوبار حکیمیه یکی از قدیمی ترین اتوبار های شرق تهران است که مجاز (با کسب مجوز از اتحادیه بار) ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه درحکیمیه و شرق تهران می باشد. اتوبارحیکیمیه با داشتن پرسنل با تجربه و حرفه ای همواره سعی در کسب رضایت شما مشتریان گرامی داشته و خدمات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه انجام می دهد.

خدمات ما در باربری حکیمیه

ما در اتوبار حکیمیه خدمات وِِیژه ای جهت حمل بار و بسته بندی اثاثیه منزل شما انجام می دهیم.

  • باربری در سریع ترین زمان ممکن
  • پشتیبانی 24 ساعته در حکیمیه
  • پرسنل مجرب
  • حمل بار به تمامی نقاط تهران و شهرستان
  • ارائه بهترین ماشین های حمل بار

باربری شرق تهران

باربری تهرانپارس

باربری پیروزی

قیمت باربری حکیمیه

آربی بار قیمت باربری حکیمیه را در مناسب ترین محاسبه می کند. جهت مشاهده قیمت ها جدول زیر را مشاهده کنید. لازم به ذکر است قیمت های ارئه شده توسط آربی بار زیر قیمت اتحادیه باربری است.

نوع خدمات ساعت قیمت (هزار تومان)
خاور 3 110-150
نیسان 2 60-100
کارگر 3 40

 

30 درصد تخفیف باربری حکیمیه

خبر خوب برای ساکنین حکیمیه آربی بار برای این منطقه با توجه به درخواست بالای مشتریان و رضایت شما 30 درصد تخفیف باربری و حمل بار همچنین بسته بندی اثاثیه در نظر گرفته است. جهت برخورداری از این تخفیف با شماره ما تماس بگیرید و سرویس مربوطه خود را سفارش دهید. این تخفیف در کنار قیمت منصفانه (زیر قیمت اتحادیه باربری) و خدمات مناسب و حرفه ای حمل بار ما را به یکی از باربری های مناسب در باربری شرق تهران تبدیل کرده است.

 

درباره حکیمیه

حکیمیه نام محله‌ای در شمال شرق شهر تهران که میتوان گفت شمال شرقی ترین نقطه شهر تهران محسوب میشود. این محله در منطقه ۴ شهرداری تهران واقع شده و دارای ۳ فاز است. حکیمیه گسترده ترین و بزرگترین محله در منطقه ۴ شهرداری تهران را از آن خود کرده است. این محله آب و هوای خوبی دارد. در این محله چندین دانشگاه دولتی و آزاد قرار دارد.